پاریس

پاریس مرکز باورنکردنی تاریخ، غذاهای جدید و هنر است. در اینجا اطلاعاتی که شما درباره این شهر شگفت انگیز باید بدانید جمع آوری شده تا به شما  برای برنامه ریزی سفرتان کمک کند.

شهر پاریس در چند بخش جداگانه تقسیم شده پس شما باید احتمالا بدانید که چگونه به مرکز شهر بروید، شما میتونید از مترو، اتوبوس، تاکسی و یا سیستم اجاره دوچرخه شهری استفاده کنید، رانندگی با ماشین شخصی در شهر پاریس میتواند مانند یک کابوس باشد و بسیاری از موتور سوارها هم با سرعت زیادی در حرکت­اند.

از اینکه در ماه تابستان تصمیم سفر به پاریس دارید شدیدا اجتناب کنید نیازی نیست که در مورد سفر در فصل زمستان چیزی بگوییم .

برای انتخاب غذا و انتخاب رستوران شما نمی­توانید به جایی اشتباه در پاریس بروید به مرکز شهر بروید و یک رستوران انتخاب کنید . پاریسی ها به گذراندن اوقات خود در کافه علاقه زیادی دارند و صندلی های بیرون از کافه در سراسر سال و حتی در سرما هم در پیاده روها قرار دارند. به عنوان شهر نور پاریس در عصرها بسیار زیباست. اگر شما اهل دیسکو یا بار نیستید میتوانید به بیرون بروید و از اشعه های خورشید که مخصوصا در هنگام غروب آفتاب قابل مشاهده است لذت ببرید.

برای دیدن یک چشم انداز عالی از شهر به بنای طاق پیروز­­ی بروید به برج ایفل نگاهی بیاندازید که در هر ساعت به مدت پنج دقیقه می­درخشد .


خانه های پاریس برخی از بزرگترین و مشهرترین موزه های جهان را شکل می­دهند. البته که شما نمیتوانید موزه لوور را نادیده بگیرید، هرچند که شما نمیتوانید تمام این کارها را در طول یک روز انجام دهید. از موزه اورسی که در نزدیکی موزه هنرهای معاصر قرار دارد دیدن کنید.


برای دیدن مناظر شگفت انگیز در پاریس میتوانید یک سفر با مترو به خارج از شهر داشته باشید.

بهترین های مد و خرید در پاریس قرار دارد و در کمترین حالت ممکن شما حتما قصد خواهید داشت از خیابان شانلیزه که برند های لوکسی که در آنجا نمایندگی های معروفی دارد دیدن کنید.

برای کسی قصد خرید ندارد این خیابان همچنین یک پیاده روی عالی به سمت طاق پیروزی است.

همانطور که مشاهده و مطالعه کردید پاریس یک شهر باورنکردنی است و ارزش دیدن را دارد به این خاطر که در آن آسمان خراش ها جایی ندارد و فضای سبز جایگزین آنها شده است.

شما میتوانید مجموعه گوناگونی از غذاها، فرهنگ، هنر و تاریخ را در طول مدت زمانی که در پاریس اقامت دارید کشف کنید .


برای گرفتن ویزای تضمینی از فرانسه میتوانید با کارشناسان رایکا گشت تماس حاص نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و تجریه رویایی در سفر به شهر عشاق شهر پاریس را با ما تجربه کنید.

همچنین شما میتوانید با بهترین قیمت های بلیط تهران پاریس و هتل های پاریس در سایت www.bilitoo.com  مواجه شوید و از خرید راحت، آسان و به سبک شیرازی از این سایت لذت ببرید.

اطلاع از آخرین تورها و زمان های گرفتن وقت مصاحبه فرانسه جهت روادید در کانال رایکا گشت

https://t.me/raikagasht