تاریخ و مکان بازی های تیم ملی کشورمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

علاوه بر اینکه بسیاری از هواداران تیم های مختلف از طریق تلویزیون ها و نرم افزارهای پخش زنده مسابقات جام جهانی، نتایج را دنبال می کنند، بسیاری از افراد نیز دوست دارند به خرید بلیط مسابقاتی بپردازند که تیم ملی کشورشان نیز در آن حضور داشته باشد و از نزدیک شاهد مسابقات باشند.. بازی اول ما در مقابل مراکش انجام خواهد شد. به همین ترتیب در ادامه با اسپانیا و سپس با پرتغال بازی خواهیم نمود و به این ترتیب مرحله گروهی به پایان خواهد رسید. در زیر، تاریخ بازی ها و مکان برگزاری بازی به همراه نام استادیوم مربوطه آورده شده است که با استفاده از آن می توانید به سادگی بازی های دلخواه خود را انتخاب کرده و اقدام به خرید بلیط جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نمایید.

بازی اول در تاریخ ۲۵ خرداد ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه سنت پترزبورگ شهر سنت پترزبورگ بین ایران و مراکش

بازی دوم در تاریخ ۳۰ خرداد ۹۷ ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه کازان شهر کازان بین ایران و اسپانیا

بازی سوم در تاریخ ۴ تیر ۹۷ ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه موردویا شهر سارانسک بین ایران و پرتغال

قیمت بلیط جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

قیمت بلیط های مسابقات جام جهانی، از دیگر مواردی است که هنگام خرید بلیط جام جهانی باید به آن توجه داشته باشید. قیمت ها بازی به بازی متفاوت بوده و هر جایگاه، از قیمت متنوعی برخوردار است. ارزانترین بازی ها، مسابقات گروهی می باشد که قیمت بلیط آن بین ۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار، بسته به جایگاهی که در استادیوم انتخاب می کنید، متفاوت است. گرانترین بلیط مسابقات، نیز مربوط به بازی فینال بوده که بسته به جایگاه انتخابی در استادیوم، بین ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ متفاوت است. در زیر تصویری از قیمت های بلیط های مسابقات جام جهانی، که توسط وبسایت فیفا در دسترس قرار گرفته، ارائه شده است که با استفاده از آن می توانید به مقایسه قیمت ها و جایگاه ها بپردازید. (توجه داشته باشید که در ستون چهارم، قیمت بلیط های مخصوص تماشاگران روسی قرار داده شده است و به واحد پول روبل محاسبه شده است که فقط شهروندان روسی قادر به خرید آن می باشند.)

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، قیمت بلیط ها در بازی های مختلف و جایگاه های متنوع ارائه شده است که در زیر به توضیح آن ها پرداخته ایم:

   • ردیف ۱ : بازی افتتاحیه بین روسیه و عربستان – بین ۲۲۰ تا ۵۵۰ دلار
   • ردیف ۲ : بازی های گروهی که تیم ملی کشورمان نیز در این بازی ها حضور دارد – بین ۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار
   • ردیف ۳ : بازی های یک هشتم نهایی – بین ۱۱۵ تا ۲۴۵ دلار
   • ردیف ۴ : بازی های یک چهارم نهایی – بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
   • ردیف ۵ : بازی های نیمه نهایی – بین ۲۸۵ تا ۷۵۰ دلار
   • ردیف ۶ : بازی رده بندی برای سوم و چهارمی – بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
   • ردیف ۷ : بازی فینال – بین ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ دلار